O czasopiśmie

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

Food Forum - Czasopismo specjalistyczne o żywności i żywieniu

Pierwsze na rynku wydawniczym czasopismo eksperckie poświęcone wyłącznie zagadnieniom żywności i żywienia. Mamy ambicję kształtować opinie dotyczące kwestii żywieniowych, zajmować się edukacją żywieniową, poszerzać fachową wiedzę o żywności i żywieniu, oceniać wartość żywieniową dostępnych na rynku produktów.

Odbiorcy:

  • Dietetycy i specjaliści żywności i żywienia w gabinetach, klinikach, centrach odchudzania, gabinetach kosmetycznych, centrach fitness, salonach odnowy biologicznej, klubach sportowych, placówkach zbiorowego żywienia, szkołach, przedszkolach, przedsiębiorstwach, jednostkach wojskowych, itp.
  • Konsumenci o wysokim poziomie świadomości żywieniowej.
  • Studenci i kadra naukowa na wydziałach związanych z żywnością i żywieniem, nauczyciele w szkołach o profilu gastronomicznym i spożywczym.
  • Przedstawiciele działów marketingu i PR oraz menedżerowie i dyrektorzy ds. jakości w przedsiębiorstwach produkujących żywność.
  • Właściciele firm cateringowych i lokali gastronomicznych

Wydawcą czasopisma jest Forum Media Polska Sp. z o.o., specjalizujące się w dostarczaniu branżowej wiedzy. Więcej: www.forum-media.pl

W najnowszym numerze czasopisma
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.