Dołącz do nas

Food Forum

Kontakt

KONTAKT

Prenumerata i administracja:
prenumerata@food-forum.pl 
Infolinia 801 88 44 22

 

MANAGER MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Katarzyna Wachowiak-Rajewska
katarzyna.wachowiak-rajewska@forum-media.pl

 

REDAKCJA:

 

REDAKTOR NACZELNA

Karolina Zientarska-Łaciak
karolina.zientarska@forum-media.pl

 

SEKRETARZ REDAKCJI

Anna Waberska
anna.waberska@forum-media.pl

 

KIEROWNIK SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Mariola Zmitrowicz
mariola.zmitrowicz@forum-media.pl

 

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Monika Cichowska
monika.cichowska@forum-media.pl

 

REKLAMA

Roland Paprzycki
roland.paprzycki@forum-media.pl
tel. 502 237 938

 

WYDAWCA
Forum Media Polska Sp. z o.o
ul. Polska 13
60-595 Poznań