Dołącz do nas

Food Forum

Autor Lemanowicz Katarzyna

Zdrowe jedzenie nie musi być drogie

Moda na dbanie o siebie, zgrabne i szczupłe ciało czy zdrowe jedzenie osiągnęła ostatnimi czasy apogeum. Na każdym kroku jesteśmy bombardowani propozycjami treningów, wysportowanymi sylwetkami, przepisami na pyszne, a jednocześnie zdrowe dania. Tylko jak poradzić sobie z tym natłokiem informacji, nie dać się zwariować i co najważniejsze – nie zbankrutować? Jest kilka podstawowych zasad, których trzymam się od dobrych paru lat, a w szczególności odkąd zostałam mamą. Te zasady pomagają mi w gospodarowaniu moimi pieniędzmi i czasem, a także w dbaniu o sylwetkę i przede wszystkim zdrowie.

Planowanie jest podstawą sukcesu. Bez planu ani rusz. Metod do wykorzystania jest całe mnóstwo – od zwykłej kartki i długopisu po bardzo rozbudowane plannery. Ja wybieram opcję najbardziej przystępną i też najtańszą: kartka, długopis, książki kucharskie plus moja inwencja twórcza. W każdą niedzielę rano przygotowuję tygodniowy jadłosp...

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie PREMIUM

Pozostało jeszcze 93% treści

Podstawowy

Kwasy omega-3 – czy istnieje alternatywa dla tranu?

Ważne jest dostarczenie odpowiedniej ilości kwasów tłuszczowych omega-3 o działaniu przeciwstawnym
Podstawowy

Przegląd diet oczyszczających

W dzisiejszych czasach zdrowy styl życia stał się bardzo modny. Zainteresowanie zdrowym odżywaniem, aktywnością fizyczną oraz radzeniem sobie ze stresem wzrasta zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.