Dołącz do nas

Food Forum

Kontakt

KONTAKT

Prenumerata i administracja:
prenumerata@food-forum.pl 
 

Dział obsługi klienta:
bok@forum-media.pl

PRENUMERATA

Ewelina Angrot

ewelina.angrot@forum-media.pl

 

MANAGER MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Emilia Śledzińska 
emilia.sledzinska@forum-media.pl

 

REDAKCJA:

 

REDAKTOR NACZELNA

Karolina Zientarska-Łaciak
karolina.zientarska@forum-media.pl

 

SEKRETARZ REDAKCJI

Anna Waberska
anna.waberska@forum-media.pl

 

KIEROWNIK SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Mariola Zmitrowicz
mariola.zmitrowicz@forum-media.pl

 

SPECJALISTA DS.  MARKETINGU

Szymon Chossa
szymon.chossa@forum-media.pl

 

REKLAMA

Roland Paprzycki
roland.paprzycki@forum-media.pl
tel. 502 237 938

 

WYDAWCA
Forum Media Polska Sp. z o.o
ul. Polska 13
60-595 Poznań